פלא - מרפאת שיניים לילדים - צוות המרפאה
ד"ר אביב שמואלי DMD, מומחה ברפואת שיניים לילדים
דוקטור לרפואת שיניים, בוגר בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין-כרם ירושלים. בסיום לימודי רפואת השיניים זכה לתעודת הצטיינות על הישגיו בתחום רפואת שיניים לילדים.
בוגר תוכנית התמחות ברפואת שיניים לילדים בבי"ח הדסה עין כרם. במהלך 4 שנות התמחותו רכש כלים המסייעים לילד לעבור את טיפול השיניים בצורה חוויתית, תוך הקפדה על הענקת טיפול שיניים איכותי. כמו כן, הוסמך לטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים, בילדים שעברו חבלות לאיזור הפה ובטיפול תחת סדציה (טשטוש). יו"ר האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים בשנים 2014-2015. כיום מרצה לסטודנטים לרפאות שיניים בשנה החמישית ללימודים בקורס לרפואת שיניים לילדים באוניברסיטה העברית בירושלים. מדריך מתמחים וחוקר במחלקה לרפואת שיניים לילדים בהדסה עין כרם
ועוד משהו חשוב - שר באמבטיה ולילדים תוך כדי טיפול ומסוגל לנהל טיפול שיניים בארבע שפות שונות. את ד"ר אביב ניתן להשיג ב- aviv@pele-dent.co.il.

ד"ר לימור פרנס, DMD, מומחית ברפואת שיניים לילדים
דוקטור לרפואת שיניים, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים. סיימה את לימודי רפואת השיניים בהצטיינות וכן זכתה לתעודת הצטיינות על הישגיה בתחום רפואת שיניים לילדים. בוגרת תוכנית התמחות ברפואת שיניים לילדים בבי"ח הדסה עין כרם. ההתמחות מקנה לבוגריה ידע וניסיון בטיפול במגוון רחב של ילדים בעלי צרכים שונים ובכלל זה גם טיפול בגז צחוק וגם תחת סדציה (טשטוש). שמשה כמדריכת סטודנטים ומתמחים ברפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים. חברת האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים.
ועוד משהו חשוב בזמנה הפנוי אוהבת לטייל עם המשפחה.
דר לימור זמינה גם ב - limor@pele-dent.co.il.

ד״ר אורית בלייאר-שחר, DMD, מומחית לרפואת שיניים לילדים
דוקטור לרפואת שיניים לילדים, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין-כרם ירושלים. בוגרת תכנית ההתמחות ברפואת שיניים לילדים בבי״ח הדסה עין-כרם. בעלת ניסיון בטיפול בילדים החל מהגיל הרך, בטיפול בילדים אשר חוששים מטיפולי שיניים, בילדים עם צרכים מיוחדים, בילדים שעברו חבלות בשיניים ובטיפול תחת סדציה (טשטוש). הדריכה סטודנטים בתחום רפואת שיניים לילדים בביה״ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית. חברת האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים. ד״ר אורית מצליחה להגיע לילדים ולהעניק להם חוויה נעימה, ייחודית ומקצועית שמשאירה אותם עם חיוך וציפייה לביקורים הבאים. ועוד משהו חשוב-אוהבת לצלול ומאמינה שטיפול שיניים יכול להיות כייפי ומרגיע כמו צלילה. ד״ר אורית זמינה גם ב - orit@pele-dent.co.il.

ד"ר עודד יצחקי DMD MA, מומחה ליישור שיניים (אורתודונטיה)
דוקטור לרפואת שיניים, בוגר ביה"ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין-כרם ירושלים, ובעל תואר מומחה ליישור שיניים מהמחלקה לאורתודונטיה במרכז הרפואי הדסה עין-כרם ירושלים. במסגרת 4 שנות ההכשרה כמומחה רכש ד"ר יצחקי מיומנות באבחון וטיפול אורתודונטי בילדים ומבוגרים, בשיטות המתקדמות ביותר. ד"ר יצחקי זכה לפרסי הצטיינות רבים בהם הצטיינות על עבודת מחקר, פרס מטעם רקטור האוניברסיטה ותעודת הוקרה מטעם ועדת החינוך של כנסת ישראל. בעל ניסיון קליני רב. כיום נמנה על צוות המחלקה בהדסה עין כרם, מנחה סטודנטים לרפואת שיניים ומדריך מתמחים במסגרת המרפאה לטיפול אורתודונטי מוקדם. חבר ועד האגודה האורתודטנית בישראל מזה מספר שנים. בשנים 2015-2018 כיהן כגיזבר האגודה. החל מ- 2018 מכהן כמזכיר האגודה האורתודונטית בישראל.
ועוד משהו חשוב - במשך שנתיים טייל יחד עם שתי בנותיו בכל מקטעי שביל ישראל. עודד בוגר קורס NLP, שותה שייקים ירוקים ומתרגל נשימות ואורח חיים בריא מדי יום.
את ד"ר עודד ניתן להשיג גם ב- oded@pele-dent.co.il.

ד"ר שני פורת אפרתי, DMD מומחית לשיקום הפה
דובעלת תואר מומחה לשיקום הפה, מהמחלקה לרפואת שיניים לשיקום הפה במרכז הרפואי הדסה עין-כרם ירושלים. במסגרת 4 שנות הכשרתה כמומחית רכשה דר' פורת כלים להתמודד עם מקרים דנטליים מורכבים המשלבים טיפול על ידי מספר דיסציפלינות שונות. בנוסף, מטפלת במקרים הדורשים התייחסות סגרית מיוחדת או/ו דרישות אסתטיות או פונקציונאלית ושיקום על גבי שתלים. במהלך התמחותה וכן לאחר סיום לימודיה שימשה כמדריכה במחלקה לשיקום הפה בהדסה עין כרם בקורס לתותבות נשלפות. מציעה פיתרונות אסתטיים גם לנערים ונערות שחוו חבלות לשיניים קדמיות. כיום עובדת בשתי מרפאות פרטיות באזור השרון. ועוד משהו חשוב - בפלא שני מקפידה לתת את הטיפול הנכון ביותר גם למתבגרים וגם למבוגרים הצעירים. על מנת לשמוע עוד מוזמנים ליצור קשר במייל shani@pele-dent.co.il.

שרון שגיא, מנהלת משרד המרפאה
מנהלת אדמניסטרטיבית וסייעת. נמצאת ב"פלא" מיומה הראשון ונמנית עם הצוות המקים. בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול וסייעת מוסמכת. כאמא לשתי בנות, מבינה גם את הצד שלכם כהורים ונמצאת כאן בשבילכם לכל שאלה עם הרבה סבלנות וחיוך. כשפתחנו את המרפאה היה לנו חלום. מקום שילדים יאהבו להגיע אליו ולא יחששו. מקום בו ירגישו רצויים, אהובים ובטוחים. במהלך השנים ראיתי איך החלום מתגשם. עם יחס אישי והרבה סבלנות נבנה האמון של הילד ולי יש הרבה סיפוק כל יום לראות את החששות שמתפוגגים ואת החיוך על פניהם של הילדים. אני פה בשבילכם: יש לכם שאלה בטלפון? מעדיפים באמצעות המייל sharon@pele-dent.co.il או לחילופין רוצים להגיע אלינו (כי הילד מתגעגע לאוגר)? כל פניה, תהייה ובקשה שלכם או של ילדכם ייענו במהירות ובמלוא תשומת הלב.
ועוד משהו חשוב - אוהבת לטייל בארץ מסלולים שכוללים גם לינה בשטח וקוראת המון ספרים.

מיכל בן ארי-מזכירה במרפאה.
מיכל מספרת שעם הפסיעה הראשונה שלה בגינה הקסומה שעוטפת את המרפאה, הרגישה בבית. שואפת לכך שגם אתם, ההורים והילדים שמגיעים אלינו, ירגישו כאן בבית. בשיחה הראשונה שלכם למרפאה אתם כנראה תשמעו את מיכל מספרת לכם איך כל פרט ופרט כאן; מהלבוש, הגישה, הטכנולוגיה והאווירה, נועדו כדי להעביר את ילדכם חוויה מסוג אחר. חוויה שבסופה אתם ההורים, כנראה תתקשו לשכנע את הילדים שהגיע הזמן ללכת הביתה. אל תיקחו את זה אישית, ככה זה אצלנו. את המשמעות של חוויה המשפיעה על מצבי תודעה מיכל מכירה מקרוב וזה מתוקף הכשרתה ב-NLP ודמיון מודרך והתמחותה בשינוי מצבי תודעה. מעל לעשור שהיא מובילה אנשים במסגרות שונות, תהליכי העצמה משני חיים וזאת בהרבה אהבה, מסירות וסיפוק. וכמובן, שאם אתם באמת חופרים והולכים אחורה בזמן, לזה מתווספים תפקידים ניהוליים מגוונים בסביבות הייטק מאתגרות וטובעניות, הרי איך אפשר בלי ?! אבל דיי... עכשיו תורכם

לילך גולדבלט נדב -מזכירה במרפאה.
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במשאבי אנוש. אנושית ברמות אחרות ☺ בוגרת קורסים במכון אדלר ובמכון של החיים. נשואה ואמא לשלוש בנות מקסימות. תקבל את פניכם בחיוך ענק ולבבי. הגיעה לפלא ממש במקרה והתאהבה במקום ובאנשים. אם תרצו עוד מהחיוך של לילך תמיד אפשר להתקשר 077-4050816 ואפשר גם במייל. lilach@pele-dent.co.il.

דליה -מזכירה במרפאה.
מחבקת שישה נכדים ונכדות באהבה ומקבלת את כל ילדי פלא בחיוך חם ומשפחתי. מיטיבה להלך בשבילי החיים ובשבילי ישראל, לקרוא ספרים ואפילו לכתוב שירה לעיתים. משתדלת לשלב בכל היופי הזה גם מוסיקה טובה. מעמידה את העבודה במקום מכובד עם דגש על מסירות ומחוייבות ואהבה למטופלים ולצוות. זמינה עבורכם בכל שאלה ותשמח לסייע ולהסביר מה צפוי בביקור הראשון במרפאה. אפשר להתקשר כבר עכשיו 077-4050816. ואם יותר נוח אפשר לפנות גם באמצעות המייל pele@pele-dent.co.il.

לורה סביל סייעת מוסמכת
לורה עלתה לבד מטורקיה ב- 1983 הקימה משפחה ומאז חיה בישראל. ב- 1990 סיימה קורס סייעות של משרד הבריאות ומאז עובדת כסייעת. לפני שהגיעה לפלא עבדה במשך 17 שנה כסייעת כירורגית. תפקיד הדורש הרבה ידע ומיומנות. לורה היא סייעת בעלת המון ניסיון ואינסוף אמפתיה. בשקט ובמקצועיות נותנת גם להורים וגם לילדים את מלוא הנוחות וההרגשה הטובה ביותר לפני, תוך כדי וגם אחרי הטיפול. כאמא לשני בנים בוגרים היא כבר מחכה לנכדות כדי לקנות להן שמלות יפות.
ועוד משהו - לורה סיימה לא מזמן קורס עיצוב בעלת חוש אסטתי מאוד מפותח, תמיד שמה לב לכל הפרטים הקטנים.
אם יש לכם שאלה תוכלו למצוא את לורה גם ב luara@pele-dent.co.il.

עדי ציוני
עדי הצטרפה אלינו כשהשתחררה מהצנחנים, שם היתה סייעת ואחראית על שיני החיילים. סייעת מוסמכת החל משנת 2017. מושבניקית בנשמה, מאוד אוהבת את האינטרקציה עם הילדים. ועוד משהו חשוב קמה השכם השכם על מנת לתרגל יוגה כל בוקר.

סיון אגדי- סייעת ושיננית במרפאה
סיימה בצבא קורס סייעות שיניים בהצטיינות והמשיכה באוניברסיטת תל אביב בלימודי השיננות. היא שיננית עדינה ומקצועית ובשבילה זה ייעוד לטפל ולסלק את כל האבנית. אוהבת להסביר ולהראות ועל כל השאלות שלכם בנעימות לענות. אם תתעניינו בחוט דנטלי, מה זה עששת ומה זה חורים-היא תשמח ביותר להסביר פנים. לאחר מפגש עם סיון זה בטוח- תהיו ללא ספק מומחים לצחצוח. עוד משהו חשוב- סיון מרבה בקריאת ספרים ואוהבת לצאת לטיולים ביעדים רחוקים. למדה הנחיית קבוצות, NLP,דמיון מודרך ושלל הרפיות כך שבעזרתה תתגברו על כל הפחדים והחששות.

מור מהלל – שיננית, סייעת ומזכירה במרפאה.
הייתה סייעת בשירותה הצבאי, ואף זכתה בתואר חיילת מצטיינת. סייעת מוסמכת החל משנת 2009. בין השנים 2014-2016 למדה שיננות באוניברסיטת תל אביב ... רואה חשיבות גדולה בשמירת היגיינת הפה, ועל כן בסיום הטיפול מקדישה זמן רב לתת לכם את הכלים והטכניקה הדרושים לשמירה על פה נקי בבית. ועוד משהו חשוב- אמא צעירה לרומי הקטנה, ואוהבת מאד את כל סוגי בעלי חיים. גם מור זמינה עבורם בכל שאלה ועניין עוד בטרם הגעתכם למרפאה.

 
 
<< עוד